Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 214 wyświetleń

  • Psychobitch (2019) (Napisy PL)

Recenzja

Psychobitch online za darmo bez limitu

Psychobitch online to najnowszy film online na temat tego z czym każdy z nas mógł się kiedyś spotkać w szkolę. Lubiany przez wszystkich, wzorowy uczeń Marius stara się zawsze dążyć do perfekcji. Po drugiej stronie barykady stoi klasowy odmieniec, Frida. Reprezentuje ona taki styl w którym za wszelką cenę chce być inna od wszystkich. Zawsze walczy z systemem i szeroko rozumianą normalnością. W pewnym momencie ich drogi się krzyżują, ponieważ na ich drodze staje wspólny projekt szkolny. Tak naprawdę to pomysł ich nauczyciela, który chciałby połączyć te dwa światy. Film online Psychobitch pokazuje jak przedstawiciel grupy perfekcjonistów próbuje okiełznać klasową outsiderkę. Niestety, jego zapał musi lekko przygasnąć, bo Frida ma co do wspólnego projektu całkiem inne plan. Jeśli uda im się zrealizować wspólne założenia to może się okazać, że przeciwności się przyciągają.

Film Psychobitch za darmo opowiada historię próby połączenia ze sobą dwóch różnych osobowości. Z jednej strony mamy do czynienia z klasowym kujonem, a z drugiej zaś ze szkolnym dziwakiem. Dziś muszą oni jednak połączyć swoje siły, aby udowodnić, że niekiedy z takiego połączenia wychodzą dość ciekawe rzeczy. Psychobitch cały film online pokazuje jak niezwykły perfekcjonista potrafi niekiedy zmienić swoje nastawienie, kiedy na jego czele stanie kobieta. Dodatkowo, wcale nie ma zamiaru pomagać mu we wspólnej pracy. To właśnie takie zderzenie dwóch osobowości potrafi przy stworzyć wielu problemów, a jednocześnie ukazać coś niezwykłego. Psychobitch to świetny film online, który pomimo tego, że nominalnie powinien być dramatem to miejscami potrafi rozśmieszyć.

Psychobitch cały film online to świetne kino

Marius będzie musiał spróbować okiełznać niezwykle przekonywującą i niesforną Fride. Jeśli mu się uda, będzie mógł zaliczyć ten sukces do jednych z największych w jego życiu. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie proste na jakie wygląda. Dziewczyna bowiem wcale nie jest skłonna mu to ułatwić. Znany i lubiany szkolny kujon będzie postawiony przed najtrudniejszym zadaniem w historii swojej nauki. Wszystko to znajdziemy w filmie psychobitch online.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Asymetria (2020)
Boże Ciało (2019)
Tajemniczy Ogród (2020)
Szarlatan (2020)
Jak najdalej stąd (2020)
Banksterzy Online
Gniazdo (2020)
After 2
Psy 3 w imię zasad (2020)
Greenland
Comments are closed.