Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy onlineŹródło filmu 831 wyświetleń

  • Psy 3: W imię zasad 2020

Recenzja

Gdzie oglądać cały film Psy 3 online?

Po dwudziestu pięciu latach w zakładzie karnym Franz Maurer wychodzi na wolność. Nic jednak nie jest już takie jak to zapamiętał. Czy ktoś jeszcze czeka na człowieka, który ćwierć wieku spędził za kratkami? Jak odnaleźć swoje miejsce na świecie w którym nie ma już dawnych zasada. Lojalność przestała obowiązywać, a starzy kumple przestali istnieć w dawnym biznesie. Los jednak jest dla niego łaskawy, ponieważ ponownie spotyka na swojej drodze “Nowego”. Czy dawna znajomość ponownie poruszy Franza? O tym wszystkim dowiemy się oglądając najnowszy cały film Pasikowskiego – Psy 3 online. Produkcje, która wywoływała mieszane uczucia. Gdy jedna grupa wprost podskakiwała z nogi na nogę na wieści o kontynuacji serii, druga podchodziła do niej nieco sceptycznie. Nie da się ukryć, że poprzednie dwie części należały do wybitnych. Sukces poprzednich części jednak ma wielu ojców i na pewno wiele zawdzięczają ówczesnym wydarzeniom w Polsce.

Kadr z filmu Psy 3 online

Cały film ogląda się naprawdę przyjemnie, a miejscami robi ogromne wrażenie. Trzeba przyznać, że widać całkiem nowe podejście reżysera do prowadzenia filmu akcji. Widać postęp technologi w każdej minucie filmu, jeśli już naprawdę chcielibyśmy go porównywać do poprzedników. Dodatkowo kreacje, jakie zostały stworzone dla kilku aktorów, takich jak Marcin Dorociński i Tomasz Schuchardt są na tak wysokim poziomie, że ocierają się o najwyższą amerykańską klasę kinematografii. Jeśli więc chcielibyśmy wymienić plusy jakie znajdziemy w nowym filmie Psy 3 online to przede wszystkim one rzucają się w oczy. Niestety, pomimo wielu superlatyw i niewątpliwych mocnych stron filmu posiada on również swoje wady. Przede wszystkim scenariusz, nie należy do najlepszych. To co powinno być znakiem rozpoznawczym każdej produkcji, tutaj sprawia wrażenie kuli u nogi. Na tle nowoczesnego kina, najnowsza część psów wypada dość blado. Nie wiadomo, czy był to zamierzony zabieg, ale ten film online mocno pachnie nieszczęsnymi latami dziewięćdziesiątymi.

Czy ten film został nakręcony W imię zasad, czy dla pieniędzy?

Musimy powiedzieć sobie szczerze, że cały film Psy 3 online ma dość niejasno przedstawione motywacje bohaterów. Nie do końca wiadomo, dlaczego niektóre sceny w ogóle się w nim pojawiły, oraz jakie one miały cel. Świat jaki przedstawia Pasikowski w swoim najnowszym filmie nie do końca jest spójny. Główny bohater chciałby coś osiągnąć, jednak wydaje mi się, że sam Bogusław Linda nie wiedział tak naprawdę jakie uczucia ma pokazać w swojej roli. Film Psy 3 nie buduje już z widzem takiej więzi jaką potrafił wzbudzić swoimi pierwszymi odsłonami. To co było zawsze najmocniejszą stroną kina, tutaj jest największą kulą u nogi. Franz sprzed trzydziestu lat był ikoną naszego wkraczania w dorosłość. Jego moralność, chaos w głowie, błędne decyzje sprawiały, że mogliśmy się z nim utożsamić. Maurer z 2020 roku jest postacią nijaką, kompletnie bez pomysłu, napisana i zagrana po prostu słabo.

Psy 3 cały film za darmo

Niestety, ale dość mocno rzuca się w oczy to, że aktor nie udźwignął ciężaru kontynuacji serii. Wiemy, że być może oczekiwaliśmy od niej zbyt wiele, lub też porównywanie nie do końca pozwala nam się skupić na nowościach. W zasadzie film Psy 3 online za darmo byłby dużo lepszy, gdyby nie kontynuować wątku związanego z Franzem Maurerem, a skupić się bardziej na historii z Dorocińskim i roli Wita. Jedynego uczciwego policjanta, którego poprzednika ciężko było znaleźć w psach. Chociaż trzydzieści lat temu reżyser lubił głośno przechwalać się o tym, że chce tworzyć dobre kino i pisać interesujące historie to Psy okazały się niezwykle istotnym filmem w historii Polski. To samo zdanie podzielą użytkownicy Filmwebu i ich recenzja na temat filmu Psy 3 w imię zasad. Pasikowski zawsze mocno wyrażał swoje zdanie za pomocą kinematografii.

Największe różnice pomiędzy pierwszą, a najnowszą częścią psów.

Reżyser w pierwszych częściach pokazywał jakie niedoskonałości posiadaliśmy w kraju w ówczesnych czasach. W swoich filmach pokazywał to z czym na co dzień mieliśmy osobiście do czynienia. Państwo w którym policjanci nie potrafili utrzymać porządku w kraju, a na domiar złego sami przyczyniali się do jego niechybnej klęski. Stojąc na prawie pozwalali, aby Polska stawała się dzikim krajem, dając szerokie pole manewru dla grup przestępczych. W tamtych czasach widzieliśmy to codziennie, dlatego scenariusz tak mocno do nas przemawiał. Dziś na szczęście sytuacja w kraju się ustabilizowała, co nie sprzyja dobrym scenariuszom. Psy 3 cda cały film to seans, którego legenda sprzed trzech dekad nie jest w stanie uratować poziomu tej części. Jeśli więc sprawi nam przyjemność oglądania, a niewątpliwie tak będzie to jednak szybko o nim zapomnimy. Musimy zatem jednogłośnie zgodzić się z tym, że niektórych legend nie warto odkopywać.

Psy 3 w imię zasad (2020)
Psy 3 w imię zasad (2020)
Original title Psy 3 W imię zasad
IMDb Rating 6.4 540 votes
TMDb Rating 6.7 12 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Pętla (2020)
Wyzwanie (2020)
Tajemniczy Ogród (2020)
Tylko zwierzęta nie błądzą (2019)
Greenland
Banksterzy Online
After 2
Szarlatan (2020)
Saint Maud Online
Jak najdalej stąd (2020)
Gniazdo (2020)
Tenet (2020)
Comments are closed.