Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 246 wyświetleń

  • Jak najdalej stąd (2020)

Recenzja

Film jak najdalej stąd online bez limitu.

Polski film cechuję się tym, że jego sukces w dużej mierze zależny jest od początkowej jego promocji. Na pewno zdążyliśmy już sami zauważyć, że niektóre nawet gorsze produkcje potrafią odnosić medialny sukces. Nie muszą to być górnolotne produkcje, jednak przy rozpoznawalnym nazwisku reżysera mają one dużo lepszy start. Dokładnie tak też jest w tym przypadku. Jestem w stanie założyć się o każde pieniądze, że mało kto z nas słyszał o tym tytule. A przecież jak najdalej stąd online to świetny film online, o którym dawno powinno być głośno. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że reżyser przecież odnosił już sukcesy kinowe. Oczywiście, nie były one tak rozdmuchane jak filmy Patryka Vegi. Jednak, mam nadzieję, że ten stan szybko się odmieni i zaczniemy doceniać kino niszowe.

jak najdalej stąd bez limitu

Ciężko zakwalifikować ten film do jakiegokolwiek gatunku filmowego, ponieważ ocieramy się nim pomiędzy dramatem, a komedią. Myślę jednak, że powinniśmy nastawić się bardziej na dość ciężkie i smutne półtora godziny, jednak na pewno wyciągniemy z nich ciekawą lekcję. To ciekawa opowieść o nastolatce, która nie miała wygórowanych marzeń. Chciała tylko zarobić na swój pierwszy samochód. Jednak jak to zwykle w życiu bywa, musiała zmienić swoje plany po niespodziewanym telefonie z Irlandii. To właśnie tak krótka rozmowa sprawiła, że jej życie przewróciło się do góry nogami. Okazało się bowiem, że jej tata zmarł, a ona sama musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Musi bowiem ściągnąć ciało do rodzinnego kraju. To właśnie podczas tej podróży pozna wielu ludzi, którzy odmienią jej podejście do wielu spraw. Będzie to jej swego rodzaju wycieczka, aby lepiej poznać samą siebie. Czy uda jej się wyciągnąć lekcje z tych wydarzeń?

Jakie wartości z podróży wyciągnie główna bohaterka?

Główna aktorka, czyli Zofia Stafiej będzie musiała udowodnić swoją wartość grając niezwykle trudną rolę. Na pewno zdaje sobie sprawę, że film jak najdalej stąd za darmo to ciężki kawałek chleba do zgryzienia. Myślę jednak, że ten film online bez limitu pozwoli jej udowodnić, że jest naprawdę utalentowana. To właśnie na takie okazje czyha wielu młodych, utalentowanych adeptów szkół aktorskich. Osobiście jestem pod wrażeniem całej produkcji i dziwie się, że tak mało energii zostało włożonej do promocji tego tytułu. Wiem jednak też, że brak tej medialności spowodowane jest również tym, że dość ciężko przebić się przez inne świetne filmy, które powstały w tym roku. Mowa tutaj oczywiście o Pętla online. Niestety, ale ciężko będzie pobić tak naprawdę mocną produkcję.

 

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Tajemniczy Ogród (2020)
Swingersi (2020)
Polot (2020)
Fisheye (2020) film online
W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)
Gniazdo (2020)
Asymetria (2020)
Listy do M 4 (2020)
Szarlatan (2020)
Boże Ciało (2019)
Psychobitch (2019)
Wyzwanie (2020)
Comments are closed.