Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 518 wyświetleń

  • Greenland (2020) (napisy)
  • Greenland (2020) (lektor)

Recenzja

Gdzie obejrzeć Greenland film online za darmo?

Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na wpuszczenie do kin filmu katastroficznego. Na pewno wielu z nas w dobie pandemii korona wirusa zaczęło miewać wątpliwości. Sam zacząłem zastanawiać się jak szybko i w jaki sposób może skończyć się świat. Siedząc w domu zrobiłem sobie mini maraton filmów o końcu świata, jednak zawsze mi czegoś w nich brakowało. W którymś momencie każdego filmu zabrakło pewnego czynniku ludzkiego. Na szczęście dziś możemy zaspokoić swój niedosyt, ponieważ powstał film Greenland online. Śmiało mogę pokusić się o stwierdzenie, że zaspokoi on nawet tych najbardziej krytycznych widzów. Bohaterami filmu są ludzie, którzy należą do rodziny Garrity. Jak już zdążyliśmy się pewnie domyślić, przechodzą oni kryzys w małżeństwie. To dość standardowy zabieg, który wykorzystują scenarzyści pisząc swoje kolejne scenariusze. Jeśli powstaje jakiś zgrzyt między małżonkami to na pewno zwiastuje katastrofę.

Greenland film za darmo

Greenland cały film zaczyna się w momencie w którym do Ziemi zbliża się potężna kometa. W początkowej fazie miała ona ominąć planetę, jednak była to zwykła pomyłka podczas obliczeń. Kiedy naukowcy doszli do wniosku, że nic nie jest w stanie uratować życia milionów ludzi, było już za późno. Od momentu poprawnej analizy pozostały tylko dwa dni do zderzenia. Nasi głowni bohaterowie mieli jednak niesamowite szczęście i spośród wszystkich ludzi na Ziemi dostali szansę. Mogą oni schronić się w schronie przeciwatomowym. Wszystko wydaje się piękne, jednak znajduje się on bardzo daleko – na Grenlandii. Muszę się tam niezwłocznie dostać, jednak powstają pewne komplikacje. Okazuje się bowiem, że ich synek jest chory na cukrzycę, co znacznie utrudnia podróż. Uważam, że ten króciutki opis powinien zachęcić do tej produkcji, ponieważ jest to naprawdę wyjątkowy film online. Na uwagę zasługuje również fakt, że główną rolę w tym wszystkim gra wspaniały aktor Gerard Butler.

Najlepszy film katastroficzny 2020.

Zważywszy na to, że przez panującą sytuację na całym świecie nie mieliśmy okazji zobaczyć zbyt wielu premier kinowych, dziś mamy ich dosyt. Możemy dosłownie przebierać w wielu świetnych filmach, lub wybrać się do kina w ciemno. Nie ważne jest to, którą opcję wybierzemy – na pewno tego nie pożałujemy. Wystarczy zwrócić uwagę na repertuar premier, same naprawdę dobre tytuły. Począwszy od polskich filmów jak na przykład pętla online, po tytuły zagraniczne. To wspaniały rok dla każdego kinomaniaka. Sam film Greenland online zaskakuje nas tym, że pomimo tego, że jest to film katastroficzny, to cała ta katastrofa jest gdzieś na drugim planie. Co prawda, cały czas czujemy ją gdzieś na karku, jednak dużo ważniejsza jest dramaturgia, która odbywa się w drodze do azylu. To właśnie ta niepewność sprawia, że oglądamy cały film z odpowiednim napięciem. Uważam, że właśnie takie powinny być wszystkie produkcje.

Greenland film online

Cieszy mnie również fakt, że ten film online za darmo podniósł tak wysoko poprzeczkę kolejnym produkcjom. Żaden reżyser, ani scenarzysta nie będzie mógł już pójść na łatwiznę. Uważam, że taka zdrowa konkurencja sprawia, że mamy do czynienia z coraz to lepszymi tytułami w kinach. Muszą się oni naprawdę bardzo mocno postarać. bo za parę lat już nic nas nie będzie w stanie zaskoczyć. Panowie, jeśli to czytacie to liczymy na Was. Pamiętajmy, żeby w playerze na stronie wybrać, czy chcemy oglądać film z lektorem, czy Greenland napisy pl. Uważam jednak, że nie powinniśmy psuć sobie ścieżki dźwiękowej i powinniśmy pozostać przy czytaniu.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Boże Ciało (2019)
Psy 3 w imię zasad (2020)
Pętla (2020)
Psychobitch (2019)
Saint Maud Online
Tajemniczy Ogród (2020)
Tenet (2020)
After 2
Asymetria (2020)
Jak zostałem gangsterem (2019)
Banksterzy Online
Szarlatan (2020)
Comments are closed.