Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 162 wyświetleń

  • Fisheye (2020) film online

Recenzja

Gdzie obejrzeć Fisheye online cały film bez limitu?

Fisheye to polski film online, który możecie oglądnąć całkowicie za darmo. To najnowszy polski film z 2020 roku, który swoją premierę nieoficjalną miał już jakiś czas temu. Oficjalnie do kin wchodzi dopiero za dwa tygodnie, jednak możemy go już obejrzeć online. Fisheye online to nazwa, która wzięła się z motywu przewodniego całego filmu. Chodzi tutaj oczywiście o wizjer, który był jedynym kontaktem ze światem głównej bohaterki – Anny. Jeśli zagłębimy się w jej życiorys to dowiemy się, że przed chwilą dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Nie było jednak jej dane się nim nacieszyć, ponieważ na krótko po tym została ona porwana. Na domiar złego nie jest świadoma tego, że jest pod stałą obserwacją. Anna, czyli bohaterka Fisheye obserwuje życie swoich przyjaciół, oraz rodziny, która wciąż stara się ją odnaleźć.

W międzyczasie nawiązuje ona dość skomplikowaną relację ze swoim oprawcą. Niedługo po tym dochodzi do pewnych wniosków. Okazuje się, że, aby odzyskać swoją wolność musi rozwikłać zagadkę przeszłości. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste jakie mogłoby się wydawać. Jeśli jednak zależy jej na odzyskaniu swojego dawnego życia to musi włożyć w nią całą swoją energię. Fisheye cały film online za darmo okazuje się być czymś zupełnie nowym w polskiej kinematografii. Potrzebowaliśmy dokładnie takiego filmu bez limitu, który wciągnie nas swoją fabułą. Tutaj nic nie jest oczywiste, prawie jak w starej, dobrej pile.

Fisheye online opowiada o życiu młodej dziewczyny, która dokonuje przełomowego odkrycia w dziedzinie nauki. Wkrótce zostaje ona jednak pozbawiona wolności, przez porywacza. Zamyka on ją w pomieszczeniu w którym jedyny kontakt ze światem ma przez wizjer. To właśnie przez niego obserwuje losy swojej rodziny, która wciąż próbuje zwrócić jej wolność. Niestety, nie wiedzą oni, gdzie bohaterka filmu Fisheye za darmo została schowana. Jest to swego rodzaju gra, którą trzeba przejść, żeby dostać największą wygraną, czyli własne życie.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Tylko zwierzęta nie błądzą (2019)
Psy 3 w imię zasad (2020)
Jak najdalej stąd (2020)
Polot (2020)
Swingersi (2020)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)
Listy do M 4 (2020)
Asymetria (2020)
Szarlatan (2020)
Boże Ciało (2019)
Pętla (2020)
Wyzwanie (2020)
Comments are closed.