Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 423 wyświetleń

  • Come Play (2020) (napisy pl)

Recenzja

Come Play film online (2020) za darmo.

Come play online – naprawdę w tym roku nie mamy powodów do narzekania na brak horrorów. Ten tydzień przynosi nam naprawdę mocne produkcje, począwszy od Saint Maud online po właśnie Come Play. Dla fanów gatunku to naprawdę obfity okres w kinematografii. Nareszcie odetchnąłem z ulgą zaraz po tym jak dowiedziałem się, że do kin wkracza ten tytuł. Muszę przyznać, że po premierze byłem mile zaskoczony tym co miał do zaoferowania film Come Play. Główny bohater, czyli malutki Olivier czuje się dość wyalienowany. Od urodzenia czuł się samotny i dość inny od wszystkich. Ten nastolatek w ogóle nie rozmawia z innymi, a do porozumiewania ze światem ma tableta. Pewnego dnia za jego pośrednictwem kontaktuje się z nim pewien nieznajomy. Od samego początku szczerze przyznaje się do tego, że jest z innego świata. Na krótko po zapoznaniu się z Olivierem oferuje mu przyjaźń.

Nasz mały bohater filmu Come Play online jest szczęśliwy, że w końcu znalazł prawdziwego przyjaciel. Niestety, nie zdaje sobie on jeszcze sprawy z tego, że niesie to ze sobą pewne konsekwencje. Przyjaźniąc się z obcym nieświadomie wprowadził go do naszego świata. Dodatkowo, tajemniczy nieznajomy nie ma zbyt przyjaznych zamiarów. Kiedy rodzice głównego bohatera dowiadują się o tym fakcie, jest już dużo za późno. Drzwi do innego świata zostały już otwarte, a ich zamknięcie będzie niosło za sobą dużą stratę. Myślę, że to świetny opis tego najnowszego horroru. Film Come Play online za darmo dostępny z napisami po polsku.

Come Play to naprawdę świetna produkcja, która sprawi, że nawet wyjście do toalety stanie się straszne. Naprawdę bardzo mocny scenariusz, który nie bazuje tylko na strasznych stworach. Uważam, że z całą pewnością dużą rolę podczas oglądania będzie odgrywało nasze nastawienie. Pamiętajmy, aby zasłonić zasłony i usiąść wygodnie przed ekranami naszych komputerów. Jestem pewny, że nie pożałujecie ani sekundy przy tym filmie online.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Gniazdo (2020)
Tenet (2020)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)
Saint Maud Online
Tajemniczy Ogród (2020)
Comments are closed.