Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 740 wyświetleń

  • Banksterzy Online (2020)

Recenzja

Banksterzy online 2020 za darmo

Już samo pierwsze, krótkie spojrzenie na tytuł tego filmu może wywołać w nas pewne skojarzenia. Mogę się założyć o największe pieniądze, że pierwsze co Wam przyszło na myśl to pewien reżyser. Otóż nie tym razem, nie jest to kolejny film najpopularniejszego producenta w Polsce, Patryka Vegi. Tym razem mamy do czynienia z całkiem inną obsadą, choć ten film online jest zgoła w podobnym klimacie. Zauważyłem od kilku lat pewną tendencję w Polskim kinie. Coraz modniejsze jest kręcenie filmów o rzeczach, które wydarzyły się w naszym kraju. Dotykamy różnych afer, grup społecznych, czy zawodowych. Dopisujemy do nich różne niestworzone historie w które widz mógłby uwierzyć i możemy zapisać na swoim koncie kolejny sukces. Prawda, że to dość proste? Myślę, że posiadając grono jakiś znanych aktorów, każdy z nas mógłby zarobić na tym grube pieniądze. Weźmy dzisiaj na tapetę cały film Banksterzy online.

banksterzy online

Karolcia (Zawadzka) jest bardzo bystrą i energiczną pracowniczką w pewnym banku. W momencie w którym na horyzoncie pojawia się możliwość zarobienia wielkich pieniędzy w jej oku pojawia się błysk. Na rynku pojawia się bowiem kredyt we frankach szwajcarskich. To doskonała okazja, żeby namówić wielu ludzi na dość ryzykowną inwestycję. W filmie banksterzy za darmo zobaczymy losy różnych ludzi, których łączy pewien wspólny mianownik. Dali się bowiem oni naciągnąć na najgorszą inwestycję w ich życiu. W pewnym momencie wydarzenia tak się ze sobą splatają, że zaczynają dostrzegać w jak trudnej sytuacji się znaleźli. Dopiero teraz dowiedzieli się, że banki to potężna machina do zarabiania pieniędzy. Banksterzy online to bardzo dobrze nakręcony dramat, który opisuje porażki zwykłych szarych ludzi, którzy marzyli o swoim własnym mieszkaniu. Pokazuje również drugą stronę barykady, czyli osoby wysoko postawione, które przez tę decyzję stracili dorobek swojego życia, a ich firmy poupadały.

Banksterzy cały film przestrogą przez bankami.

W dzisiejszych czasach temat kredytów we frankach szwajcarskich już w mediach ucichł. Nie oznacza to jednak, że ludzie, którzy takie pożyczki zaciągnęli wyszli na prostą. Jak niestety możemy poczytać, państwo polskie nie potrafi zorganizować im żadnej pomocy i właśnie o tym jest ten film online.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Psy 3 w imię zasad (2020)
Listy do M 4 (2020)
Szarlatan (2020)
Boże Ciało (2019)
Tajemniczy Ogród (2020)
Wyzwanie (2020)
Jak zostałem gangsterem (2019)
Polot (2020)
After 2
Greenland
Gniazdo (2020)
Swingersi (2020)
Comments are closed.