Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 338 wyświetleń

  • After 2 (2020) online

Recenzja

After 2 – film online, który może nie przypaść Ci do gustu.

Chyba każdy z nas pamięta jeszcze pierwszą część tego wątpliwego arcydzieła. Jak zdążyliśmy zauważyć, producenci w tym wypadku nie dali o sobie zapomnieć. Dokładnie rok po premierze pierwszej części do kin wchodzi właśnie jej sequel. Niestety, zdania na temat drugiej części są podzielone. Jest to niewątpliwie cały film, który dopasowany jest tylko do nielicznej grupy ludzi. Nie każdemu przypadnie on do gustu. Moja opinia na jego temat również nie jest zbyt przychylna. Obejrzałem bez zaciekawienia, a te półtora godziny trwały jak wieczność. Musimy jednak pamiętać, że After 2 online został nakręcony dla pewnej niszowej grupy odbiorców. A przecież dobrze wiemy, że dopóki oglądalność i pieniądze się zgadzają, to powstanie pewnie i trzecia odsłona. Dzisiaj zajmijmy się jednak krótkim streszczeniem filmu.

After 2 online

Teresa w dalszym ciągu chowa urazę i nie potrafi wybaczyć Hardinowi tego co między nimi zaszło. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach postanawia, że cały swój wolny czas poświęci pracy. Szybko okazuje się, że idealnie wpasowała się w nowe towarzystwo. Po krótkim czasie poznaje totalne przeciwieństwo swojego byłego chłopaka. Poznała chłopaka o imieniu Trevor, który wydaje się być odpowiedzialny i pracowity. Kiedy główna bohaterka filmu After 2 online za darmo okazuje się być gotowa na nowy związek to na jej drodze staje ponownie Hardin. Postanowił, że się nie podda i udowodni jej, że wciąż ją kocha. Musi się jednak pogodzić z tym, że jego przeciwnikiem w walce o serce Teresy będzie dość przebiegły i wyrafinowany gość. Szybko okazuje się bowiem, że nie są mu obce podstępy i nieuczciwa rywalizacja. Wszystko to sprawia, że oglądając film online stajemy się świadkami wojny o miłość.

Wojna o miłość w filmie After 2 online.

Czy w związku z narastającymi uczuciami do głównej bohaterki uda się zdobyć jej serce? Być może Trevor (Dylan Sprouse) stanie się nowym obiektem pożądania przez Tessę. To jeden z ciekawszych wątków drugiej części tego melodramatu. Po zakończonym seansie zachęcam również do obejrzenia niesamowitego najnowszego filmu katastroficznego, który jest dostępny na stronie głównej onfilm.pl.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Gniazdo (2020)
Boże Ciało (2019)
Jak najdalej stąd (2020)
Szarlatan (2020)
Tajemniczy Ogród (2020)
Banksterzy Online
Psy 3 w imię zasad (2020)
Asymetria (2020)
Greenland
Psychobitch (2019)
Comments are closed.