Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJŹródło filmu 914 wyświetleń

  • 25 lat niewinności (2020)

Recenzja

Film 25 lat niewinności już w kinach… I nie tylko.

Na pewno każdy z nas słyszał kiedyś o jednym z najgłośniejszych niesłusznych wyroków w Polsce. Pisząc to, mam na myśli oczywiście błędny wyrok w sprawie Tomasza Komendy. To właśnie o nim powstał film 25 lat niewinności online. Jego historia jest o tyle ciekawa, że został on skazany na najwyższy możliwy wymiar kary. Dopiero po osiemnastu latach polskie sądownictwo odnalazło dowody na jego niewinność. Na uwagę zasługuje fakt, że w więzieniu z takimi zarzutami jakie posiadał, został automatycznie zdegradowany do najmniej szanowanej grupy przestępców. Nie każdy z nas wie, że nawet podczas odsiadki w polskich więzieniach panuje hierarchia. Bywa bowiem czasami tak, że przestępcy, którzy trafiają za kratki są szanowani za swoje czyny. Jednak w przypadku Komendy było całkowicie inaczej, został on bowiem skazany za pedofilię. 25 lat niewinności cały film ukaże nam jego biografię. Cofniemy się do momentu feralnej nocy, po której jego całe życie zostało wywrócone do góry nogami.

25 lat niewinności online

Poznamy historię głównego bohatera, który chciał tylko wyskoczyć na miasto z kolegami. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach towarzystwo nie stroniło od alkoholu. Nie oznacza to jednak tego, że któryś z nich wyszedł, by zrobić komuś krzywdę. Wręcz przeciwnie, byli to młodzi pozytywnie nastawieni ludzie. Niestety, czasami zdarza się tak, że Tomasz znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. To właśnie zbieg nieszczęśliwych okoliczności zaważył na jego dalszym życiu.  Jeśli zastanawialiście się zatem, gdzie obejrzeć film 25 lat niewinności online bez limitu to właśnie trafiliście w dobre miejsce. Myślę, że każdy z nas powinien zapoznać się z tą jakże trudną historią Komendy.

25 lat niewinności film online bez limitu

Jeśli przed seansem mamy ochotę znaleźć więcej informacji o filmie, możemy udać się na filmweb. To właśnie tam przeczytamy komentarze na temat tej biografii. Uważam, że to jedna z lepiej nakręconych historii w polskiej kinematografii. Myślę również, że przy rozdaniu nagród na pewno otrzyma stosowną statuetkę. Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z kolejnym bardzo głośnym polskim filmem online. Mówimy tutaj oczywiście o również bardzo głośnym filmie Pętla z 2020 roku.

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskać dostęp do pobierania, zarejestruj się!

Zarejestruj się!

Similar titles

Jak najdalej stąd (2020)
Jak zostałem gangsterem (2019)
Banksterzy Online
Swingersi (2020)
Psy 3 w imię zasad (2020)
Wyzwanie (2020)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)
Asymetria (2020)
Jak zostać gwiazdą (2020)
Polot (2020)
Boże Ciało (2019)
Pętla (2020)
Comments are closed.